אודות

Shape Image One
למידה מקוונת

תבנו את היכולות שלכם, תשפרו את עצמכם, תגיעו להשגים חדשים

מעוניינים ללמוד קורס שיכול לעזור לכם כמעט בכל תחום בחיים?

תפתחו את הידע שלכם ותגיעו לתתוצאות מדהימות!

ראו את הקורסים כאן:
About Us
shape image
shape image
shape image
shape image

במהלך מלחמת יום הכיפור הגעתי לארץ, יחד עם בת זוגתי, כמתנדבים. עבדתי בבנייה במספר יישובים וקיבוצים בצפון הארץ . לאחר כשלוש שנים, חזרנו לארצות הברית, ובעזרת חברת הבניה אותה הקמתי, בנינו עשרות מסעדות ובתים ברחבי ארצות הברית.
בשנת 1981 חזרנו לארץ שם התחברתי לישיבת התפוצות בירושלים. בשנים אלו, ועד שנת 2005, ניהלתי את נכסי הנדל"ן בהר ציון, מנהל עבודה וכן, הקמתי חברת בניה.
ב 2005 אשתי ואני עזבנו את העיר העתיקה בירושלים ועברנו לשומרון. העפתי מבט מהמרפסת לכיוון אריאל והבנתי שאולי הגיע הזמן להשלים את ההשכלה שלי. הייתי בן 56. וכך היה. התחלתי ללמוד הנדסאי בנין באוניברסיטה וסיימתי את לימודי בשנת 2012.
עוד לפני סיום הלימודים, בשנת 2011, התחלתי לעבוד באוניברסיטה כמתרגל לסטודנטים, ולאחר סיום הלימודים, החלטתי להמשיך בתחום. המטרה בשינוי מסטודנט למרצה ועוסק בחינוך, היה לשם שיפור הקשר בין המרצים לסטודנטים, וכן כמובן, העברת החומר שלא רק מתוך התיאוריה אלא מתוך ניסיון מעשי, אותו רכשתי במהלך השנים.
אחד המטרות החשובות שעמדו לעיניי, כאשר התחלתי לעבוד על התכנים להעברה בקורסים, היה ליצור מערכת למידה, אשר מבוסס על ידע וניסיון, כאשר הוא כולל בתוכו את כל הבסיס, כולל התיאוריה והפרקטיקה המעשית שבתכנון. לשם כך, במהלך 10 שנים האחרונות יצרתי מערכת למידה מההתחלה ועד הסוף כיצד לתכנן בניין עד לגובה 15 מטר. אתר האינטרנט הוא התוצאה של המאמצים שלי בעשר השנים האחרונות, והוא כולל הדרכה לעומק כיצד לתכנן את הקונסטרוקציה הדרושה לבניין בגודל של 100 מ"ר, אשר נעשה באמצעות תוכנית תכנון מחשב AutoCAD. כמו כן, ישנה הנחיה מעמיקה כיצד לתכנן את ברזל לזיון ע"י תכנה BEAMd.

המורה והמנחה

יהושע בן יהודה

אנו מבינים טוב יותר שלמידה מקוונת יכולה לחולל שינוי משמעותי כדי להגיע לתלמידים מכל רחבי העולם! מתן אפשרויות ללמוד טוב יותר תמיד יכול להציע את התוצאות הטובות ביותר! הידע בבניה שרכשתי היה בעיקר בבנייה קלה, כפי שהיא ידועה פה בישראל. בגיל 15- 16 הייתי כבר מפקח העבודה של אבי ויחד בנינו בין 6 ו -10 בתים בכל קיץ. כתוצאה מהעבודת הקיץ הקבועה, הייתי בקי בכל הליך הבניה. החל מהנחת יסודות ועד בניית בית מלא, כולל עבודות גמר.