תקנון האתר

Shape Image One

בס"ד

HAMANCHE.CO.IL

מאת יהושע בן יהודה

 

אתר זה הינו אתר אשר מכיל חומר לימוד עבור סטודנטים להנדסה בניין ושם דגש על לימוד חומר לביצוע פרויקטון בתכנון מבנים.

שימוש באתר וחומרים שלו מותנת בהרשמה, תשלום, וקבלת סיסמאות כניסה לאתר.

הסיסמה הינה אישית ואינה ניתנה להעברה. באחריות המשתמש לשמור על סודיות פרטי חשבון שלו. באם יתברר שרוכש באתר העביר את פרטי ההתחברות שלו לאדם אחר, יופעל מולו הליך משפטי הולם.

מרגע ביצוע תשלום עבור הקורס המבוקש והנפקת חשבון המשתמש לשמור יתנו לששה חודשים

בהם יוכל לעשת שימוש בתוכנים אליהם נרשם.

כל סטודנט יכול לבקש אורכה לזמן של ששה חודשים על ידי שליחת מייל לכתובת [email protected]  בהתאם לשיקול דעת מנהל האתר.

מכיוון שהאתר מנוהל דרך רשת אינטרנט תקלות כאלה ואחרות יכולות לקרות שלא בשליטתי. לפיכך אבקש לציין כי תקלות יכולות לקרות אשר יפגעו בפעילות השוטפת של אתר בזמן קצוב. אני מתחייב לטפל בכל תקלה במהירות כדי למנוע שיבוש רצף הלימודים של הסטודנט.

האתר מכיל סרטוני וידאו וגם חומר מודפס מצויים בבעלות האתר. כל חומר מוגן לפי דיני זכויות היוצרים ולפיכך יהיה במשתמש רשאי לעשות בתכנים אך ורק שימוש אישי. כל משתמש אשר נרשם לאתר שלי מתחייב לא להעתיק, להקליט, להפיץ, או לשדר חומר ללא הסכמה שלי מראש ובכתב.

נוהל ביטול עסקה – לרוכש באתר עומדת הזכות להתנתק מחברותו באתר וזאת למשך 72 שעות. הזכות לבטל עסקה יכולה להתבצע בשל טענה להטעיה, מרמה או אי אספקת התכנים המבוקשים כפי שמתואר באתר. זכות לבטל עסקה מותנה בשליחת מייל לכתובת [email protected]  וזו תתבטל והכסף יוחזר תוך 14 יום.

נוהל אחריות – במידה ואין האתר יכול לספק את השירות מסיבה כלשהי יוחזר כספכם ללא דיחוי בהקדם האפשרי ולא יאוחר מ-30 יום.

נוהל הגנת פרטיות – אנו מתחייבים לא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוחות / הנרשמים באתר ומתחייבים שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג'; בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע על נוהגיך, תכנים ושירותים שרכשת, מידע או פרסומות שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, אמצעי התשלום ששימשו אותך, מקום המחשב שבאמצעותו ניגשת לאתר ועוד המידע יישמר במאגרי החברה (לרבות במאגרי חברות בנות וחברות קשורות לה) כמו גם בנתונים שתמסור בעת תהליך ההרשמה לשירותים השונים באתר, אך ורק על פי מדיניות פרטיות זו או על-פי הוראות כל דין – וזאת, בין היתר, לצורך רכישת שירותים באתר; על מנת לעדכן באשר למבצעים ו/או שירותים; כדי להתאים את המודעות שיוצגו לעיניך בעת הביקור באתר לתחומי ההתעניינות שלך; ליצירת הקשר אתך במקרה הצורך, אנו מתחייבים שלא נמסור את פרטיך האישיים לצדדים שלישיים או חברות המספקות שירותי ניתוח מידע.

נוהל אספקה – הקורס מכיל סרטוני וידאו אונליין בלבד. הקורס מסופק זמן קצר לאחר הרכישה ולא מאוחר מ-24 שעות לאחר הרכישה, באופן גורף האספקה אמורה להיות מיידית (למעט מקרי תקלות טכניות באתר וכו') . בכל מקרה של אי אספקה ניתן לשלוח מייל לכתובת [email protected]  והבקשה תטופל בהקדם.

תודה,

הנדסאי בניין ובעל האתר

יהושע בן יהודה